Osielsko, Osielsko, Kolonijna

Investement

Opis Nieruchomości

PROWIZJA 0% - NA RYNKU PIERWOTNYM KLIENT NIE PŁACI PROWIZJI!!!
Nowe osiedle w Osielsku to 56 domów w o powierzchni mieszkalnej od 68 m2 do 125 m2, usytuowanych na działkach o pow. od 255 m2 do 597 m2.

Każdy dom posiada własny garaż z elektrycznie otwieraną bramą, ogrzewanie gazowe (podłogowe na parterze i w sypialniach na piętrze) i pompę odzyskującą ciepło z powietrza, co znacznie zmniejsza koszt ogrzania wody użytkowej. W salonie  przewidziano miejsce na kominek.

Budynki zostały zaprojektowane tak, aby nowy Właściciel miał możliwość samodzielnego zaaranżowania wnętrza, zgodnie ze swoimi potrzebami.

Do wykończenia elewacji budynków użyto nowoczesnych materiałów takich jak stal, szkło i klinkier. Całość zachowana jest w stonowanych kolorach, biel i szarościach. Domy mają przestronne tarasy i balkony.

Cena zakupu domu jest porównywalna z ceną mieszkania w Bydgoszczy, jednak  zyskujemy własny ogródek, samodzielny garaż, przestrzeń, spokój i bezpieczeństwo. W pobliżu galeria handlowa, nowoczesna, znakomicie wyposażona szkoła, przedszkola, basen oraz Urząd Gminy.

Available offers

Contact us

Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Sending...

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept